Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
комплекс Резиденшъл парк
124 990 €
244 459.19 лв.

(1 404 €, 2 745.99 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:38 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 63 пъти.
Площ:
89 m2
Етаж:
1-ви от 8
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

Предлагам градински апартамент луксозен жилищен комплекс.Жилището е на шпакловка и замазка.Състои се от хол с бокс, спарня, баня с тоалетна и коридор.Застроена площ на жилището 60,72кв.м. Прилежащ двор-27.90кв.м. Сградата е част от к-с Резиденшъл Парк Пловдив - затворен тип с контролиран достъп и видеонаблюдение. Дограмата е от най-висок клас, алуминиева-петкамерна с френски прозорци, троен стъклопакет, осигуряващи естествена светлина във всички стаи. Инсталирани са ТЕЦ, изводи за климатизация, оптична връзка за цифрова телевизия и интернет, налична дигитална домофонна система и висок клас блиндирана входна врата. Изградени са още мълниезащитна, заземителна инсталация, шумо и топлоизолация, луксозно фоайе и коридори, безшумен асансьор.Комплексът разполага със собствен търговски център. Междублоковото пространство включва големи пространства за отдих, спортни площадки, зелени алеи с подбрана растителност с изградена поливна система, кътове за деца, обособени зони за домашни любимци, ресторант, Gourmet маркет и др. - Изключително комуникативна локация, с бърз достъп до центъра и добра връзка за всички части на града. В непосредствена близост се намират парк Лаута, спирка на градски транспорт, поликлиника, магазини Кауфланд, Лидъл, ТМаркет, Декатлон, банкови клонове, ресторанти,училища, детска градина и др.

ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА ПАРКОМЯСТО В ПОДЗЕМЕН ГАРАЖ В СГРАДАТА - 19500евро
За контакти-0887212051-Марияна Маринова-с ключ за имота